סטודיו גרפיקה לעיצוב והפקה

סטודיו גרפיקה לעיצוב והפקה

עיצוב והפקות דפוס דיגיטלי

ניוזלטר/E MAIL: כאשר ברצוננו להעביר מסר שיווקי/מבצע או אינפורמטיבי או שירותי, באמצעות ניוזלטר אנו פונים לחברי המועדון שמקבלים שילוב של טקסט, תמונה ואף לינקים להמשך פעילות מול הלקוח ומגיעים ישירות לתיבת המייל של חבר המועדון.

עלונים דיגיטליים: כאשר ברצוננו לשלוח מס' מבצעים בדיוור אחד, לפי נושא, לפי זמן ומועד ולפי קהל יעד.

דיוור פרסונאלי/נתונים משתנים: כאשר ברצוננו לפעול בפעילות שיווקית ממוקדת לקוח, ולהתאים מסרים שונים לקבוצות שונות של חברי מועדון. סטודיו "סטייל" מפיק דיוורים עם נתונים משתנים, כאשר בסופו של תהליך הדיוור הוא שמי והמסר השיווקי המועבר בו רלוונטי לחבר/ת המועדון.

פורטלים: "סטייל" מעצבת פורטלים לארגוני עובדים בהם קיים תמהיל של עולם תוכן ארגוני ושל עולם תוכן שיווקי. טרם עבודת העיצוב, מוגדרות מטרות הפורטל שמקבלות ביטוי באמצעות עיצוב וארגון המידע באתר תוך תשומת לב ל- LOOK & FEEL של מקום העבודה.
בעולם התוכן הארגוני מעבירה החברה מסרים לעובדיה, מייצרת זהות תאגידית ומאפשרת להם נגישות לידע ארגוני, כגון: מינויים, משרות חמות, ימי הולדת, חדשות ועדכונים, נהלים וטפסים, אירועים וכיו"ב.
בעולם התוכן השיווקי חבר המועדון נהנה מעולם שלם של הנחות והטבות, הזמנות לאירועים ומופעים, תיאטראות והצגות, שוברי מתנה, זירת קניות וכיו"ב.


אתרי אינטרנט: לסטייל צוות מתכנתים הפועלים לפיתוח האתרים, איפיונם, העלאתם לאוויר ולתפעולם השותף. באתרים של מועדוני הצרכנות, סטייל מעניקה חשיבות רבה לעולם התוכן השיווקי המכיל:
מיניסייט- אודות בית העסק, גובה ההנחה, גלריית תמונות, כתובת/רשימת סניפים, פרטי התקשרות, מפת הגעה, קישורים המפנים ישירות ללקוח (אתר בית העסק, פייסבוק).
באנרים- הטבות ומבצעים תקופתיים, מאמרים, כתבות וכיו"ב.


אפליקציות סמארטפון: בעולם טכנולוגי שבו לזמינות הנתונים קיימת חשיבות עצומה, יש ביקוש רב לאפיון ועיצוב אפליקציות סמארטפון. עיצוב ממשק מוקפד ואסתטי קריטי על מנת ליצור חוויה מהנה למשתמש.
סטודיו סטייל נותן מענה לצורך זה ומעצב אפליקציה בעיצוב חדשני ויפה למראה, ידידותי למשתמש ובהתאמה לצרכי הלקוחות ולמיתוג בית העסק ללא פשרות, תוך תשומת לב לכל רצונותיו של האדם שמשתמש באפליקציה.


טפסי הצטרפות אינטרנטיים: סטודיו סטייל מעצב ומפיק טפסי הצטרפות המותאמים לשפה השיווקית של המועדון. הסטודיו מקבל מצוות השיווק את השדות שעל חבר המועדון למלא, ומעצב טופס קריא. טופס הצטרפות אינטרנטי יופיע באתר האינטרנט של בית העסק, שם הלקוחות יוכלו להצטרף למועדון. בנוסף, מועדון הלקוחות יכול לדוור לקהל לקוחותיו ניוזלטר עם לינק לדף הנחיתה, שם מובאת הצעת להצטרפות למועדון בצירוף טופס הצטרפות אינטרנטי.

הפקות דפוס Hard Copy

עלונים בדיוור ישיר: סטודיו סטייל מעצב ומפיק עלונים לפי גריד שנקבע למועדון, ובהם מובאות ההטבות למועדוני הלקוחות בהתאם לקהל היעד לפי נושא, תזמון, מענה ארצי של בתי העסק לכלל חברי המועדון.

ערכות שוברים וקופונים: סטייל מעצבת ומפיקה ערכות שוברים וקופונים לפי גריד שנקבע למועדון, הניתנות למצטרפים חדשים ולחברים קיימים בדיוור ישיר. בערכות מוענקות הטבות של כ-20 בתי עסק, דבר היוצר נפח פעילות רחב אל מול חברי המועדון, בעלי מכנה משותף רחב ועם סיכוי רב ליהנות מיותר הטבות ומבצעים בפריסה ארצית.

כרטיסי מועדון: סטודיו סטייל מעצב ומנפיק כרטיסי מועדון המותאמים לשפה השיווקית של המועדון. הסטודיו מקבל מצוות השיווק נתונים של סוג הכרטיס ואת הפרטים הצריכים להופיע, מהצוות הטכנולוגי מקבל הסטודיו את האפיון הטכנולוגי (פס מגנטי, בר-קוד, ללא קידוד וכד') ובסופו של תהליך מתקבל כרטיס מועדון שמעניק זהות לחבר המועדון ועולם שלם של הנחות, הטבות ומבצעים.

טפסי הצטרפות: סטודיו סטייל מעצב ומפיק טפסי הצטרפות המותאמים לשפה השיווקית של המועדון. הסטודיו מקבל מצוות השיווק את השדות שעל חבר המועדון למלא, ומעצב טופס קריא וברור.

רול-אפ: סטודיו סטייל מעצב ומפיק רול-אפ עבור מועדון לקוחות, בבואו לתת SHOW בכניסה לבית העסק ו/או בתוכו ולהעביר באמצעותו מסר שיווקי. סטודיו סטייל מקפיד על מיקום הטקסטים שיופיעו אל מול עיניו של חברי המועדון ותמונות מתאימות לאמצעי תקשורת זה.

שילוט לנראות מועדון הלקוחות: סטודיו סטייל מעצב ומפיק שילוט לטובת נראות מועדון הלקוחות בבית העסק. השילוט יכול להיות דומיננטי בבית העסק ו 'לצעוק' את המסרים של מועדון הלקוחות, או לחלופין, לפעול כזרוע שיווקית נוספת ומעודנת בקו הקופות או פסי מדף וכיו"ב.

צור קשר

חדשות ועדכונים